Inwestor zastępczy

Branża projektowania ogrodów czy też parków, lasów i innych przestrzeni zielonych przeżywa prawdziwy rozkwit w dzisiejszych czasach. Nic w tym dziwnego, ponieważ wielu osobom czy też firmom albo instytucjom zależy na utworzeniu ciekawych miejsc gwarantujących wypoczynek oraz estetykę na wysokim poziomie. Niestety nie każdy zna się na tworzeniu i realizacji projektów z zakresu architektury ogrodowej, itp. W takim przypadku potrzebny jest dobry inwestor zastępczy. Na polskim rynku na szczęście działa wiele firm, które są w stanie skutecznie wykonywać zadania inwestora. Dzięki temu właściciele działek oraz osoby i firmy zainteresowane realizacją inwestycji, mogą być spokojni, ponieważ wszystkie sprawy formalne i związane z wykonaniem projektu zostaną załatwione przez firmy mające w tym duże doświadczenie.

Kim jest inwestor zastępczy?

Inwestor to osoba albo firma, która zawiera umowę z bezpośrednim inwestorem. Zwykle inwestorem bezpośrednim jest firma lub osoba fizyczna posiadająca prawo do danej działki, chcąca wykonać konkretną inwestycję, taką jak projektowanie ogrodu, parku, terenu leśnego czy też jakąś inną inwestycję budowlano-remontową. Dobry inwestor zastępczy wykonuje wszystkie działania w imieniu inwestora bezpośredniego. Zajmuje się więc sprawami formalnymi, tworzeniem i realizacją projektów oraz pozostałymi czynnościami, o których bezpośredni inwestor najzwyczajniej w świecie nie ma pojęcia.

Dobry inwestor zastępczy w Polsce

Na terenie Polski można znaleźć wiele firm realizujących usługi inwestorów zastępczych w branży budowlanej i architektonicznej. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku projektowania zieleni, ogrodów, itp. Przykładowo w Rzeszowie, godna polecenia jest firma, którą prowadzi Pani Barbara Wacławska. Posiada ona wieloletnie doświadczenie potwierdzone sporą liczbą zleceń zrealizowanych właśnie jako inwestor. Również w innych zakątkach kraju działają takie firmy, więc nikt nie powinien mieć problemów z ich znalezieniem. Projektanci zieleni oferujący usługi i prace inwestora zastępczego bardzo często reklamują się w Internecie. Warto więc przejrzeć ich strony internetowe, poznać opinie klientów na ich temat oraz zapoznać się ze zdjęciami obrazującymi zrealizowane zlecenia. Dzięki takim stronom internetowym, można łatwo znaleźć najlepszych inwestorów zastępczych, którzy wykonają wszystkie zadania zgodnie z konkretnymi wymaganiami.

Skontaktuj się z nami 

Projektowanie ogrodów na terenie całej Polski.

Zadbamy o najmniejszy szczegół tak, aby Państwa ogród zmienił nie tylko swój wygląd, ale również stał się drugim domem w otoczeniu zieleni. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia oferty cenowej oraz daty pierwszego spotkania.

Projektowanie ogrodów to nasza pasja! Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych projektów