projektanci greenland

Kilka słów o nas

Jesteśmy biurem projektowym specjalizującym się w projektowaniu ogrodów przydomowych, a także tarasów, balkonów i terenów zieleni publicznej. Od 10 lat z powodzeniem wykonujemy projekty na terenie Rzeszowa, jak również w Przemyślu, Jarosławiu, Krośnie, Dębicy, Krakowie czy Jastrzębiej Górze.

Tworzymy ogrody niepowtarzalne i funkcjonalne, dostosowując każdą przestrzeń do potrzeb jej użytkowników. Chętnie czerpiemy inspirację z nowoczesnych trendów w architekturze krajobrazu, starając się, aby ogrody przez nas projektowane były przytulne i rodzinne, a roślinność w nich zastosowana zdobiła przestrzeń przez cały rok, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Barbara Wacławska

Barbara Wacławska

projektant zieleni

Projektantka zieleni, ogrodniczka i pasjonatka ogrodów. Absolwentka kształtowania terenów zieleni Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Od 10 lat prowadzi pracownię architektury krajobrazu OGRODY, specjalizującą się w projektowaniu ogrodów przydomowych. Posiada zmysł techniczny i doświadczenie wykonawcze, realizując przez 7 lat ogrody od podstaw. Pasjonuje się przestrzeniami nowoczesnymi z nutką romantyzmu, w których główną rolę grają różnorodne nasadzenia bylinowe. Prywatnie miłośniczka narciarstwa.

Skontaktuj się z nami 

Projektowanie ogrodów na terenie całej Polski.

Zadbamy o najmniejszy szczegół tak, aby Państwa ogród zmienił nie tylko swój wygląd, ale również stał się drugim domem w otoczeniu zieleni. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia oferty cenowej oraz daty pierwszego spotkania.

Projektowanie ogrodów to nasza pasja! Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych projektów