wizualizacje ogrodów 3DWizualizacje ogrodów 3D

Wizualizacje ogrodów 3D to nic innego jak przedstawienie projektu, planu ogrodów w formie realistycznej, przestrzennej. Dzięki temu klient może dowiedzieć się jak docelowo będzie prezentować się zaprojektowany przez nas ogród. Wizualizacja przestrzenna pozwala uświadomić sobie jak wyglądać będzie w zasadzie każdy zakątek ogrodu. Pod tym względem znacznie przewyższa klasyczny plan, który nie dla wszystkich jest odpowiednio czytelny i jasny.

Po co tworzy się wizualizacje ogrodów 3D?

Dzięki wizualizacjom przestrzennym klient dokładnie wie jak będzie w efekcie końcowym prezentować się ogród. Może więc przekonać się czy dane rozwiązanie rzeczywiście mu odpowiada i jest dla niego dobre. Przekonałam się na przestrzeni wielu lat praktyki, że wizualizacja 3D często pozwala uniknąć poważnych błędów i niezbyt trafionych decyzji.

W praktyce okazuje się, że niewiele osób zlecając nam do wykonania projekt swojego ogrodu, potrafi sobie wyobrazić jakie będą tego efekty. Wiedza o poszczególnych roślinach nie jest duża, a ponadto wyobraźnia przestrzenna pozostawia często wiele do życzenia. Poza tym trudno jest wyobrazić sobie, jak ogród będzie wyglądać po roku czy dwóch, gdy roślinność nieco rozrośnie się. Właśnie w tym przypadku z pomocą przychodzą wizualizacje 3D.

Wizualizacje ogrodów 3D – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Klient patrząc na projekt ogrodu 3D od razu wie, co tak naprawdę projektant zaplanował. To znaczne ułatwienie komunikacji. W ten sposób można zapobiec wielu niejasnościom. Daje to oczywiście możliwość dokonania natychmiastowych zmian w projekcie i skorygowania planu działania. Dodatkowo wizualizacja przestrzenna to zawsze świetny materiał informacyjny, który wygląda na pierwszy rzut oka jak zdjęcie.

Nie można też zapominać o tym, że dobrze wykonana wizualizacja 3D to podstawowe narzędzie pracy dla wykonawców. Na jej podstawie od razu wiadomo, gdzie powinny znaleźć się poszczególne elementy. Na końcu można też bardzo łatwo stwierdzić, czy wszystko zostało wykonane zgodnie z planem. Wszystko to po to, aby klient był zadowolony z efektu końcowego.

Skontaktuj się z nami 

Projektowanie ogrodów na terenie całej Polski.

Zadbamy o najmniejszy szczegół tak, aby Państwa ogród zmienił nie tylko swój wygląd, ale również stał się drugim domem w otoczeniu zieleni. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia oferty cenowej oraz daty pierwszego spotkania.

Projektowanie ogrodów to nasza pasja! Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych projektów