Wizualizacje ogrodów 3D

wizualizacja ogrodu Rzeszów

Wizualizacje ogrodów 3D to nic innego jak przestrzenne przedstawienie projektu, planu ogrodu w formie zbliżonej do realistycznej. Pokazuje jak docelowo wyglądać będzie każdy zakątek ogrodu, nawierzchnia czy ogrodzenie. Pod tym względem znacznie przewyższa klasyczny plan, który nie dla wszystkich jest odpowiednio czytelny i jasny.

Po co tworzy się projekt przestrzenny?

Dzięki wizualizacjom przestrzennym klient dokładnie wie jak będzie w efekcie końcowym prezentować się jego ogród. Może więc przekonać się czy dane rozwiązanie rzeczywiście mu odpowiada i jest dla niego dobre. Przekonałam się na przestrzeni wielu lat praktyki, że wizualizacja 3D często pozwala uniknąć poważnych błędów i niezbyt trafionych decyzji.

Wizualizacja ogrodu

W praktyce okazuje się, że niewiele osób zlecając nam do wykonania projekt swojego ogrodu, potrafi sobie wyobrazić jaki będzie efekt końcowy. Wiedza o poszczególnych roślinach nie jest duża, a ponadto wyobraźnia przestrzenna pozostawia często wiele do życzenia. Poza tym trudno jest wyobrazić sobie, jak ogród będzie wyglądać po dwóch czy pięciu latach, gdy roślinność się rozrośnie. Właśnie w tym przypadku z pomocą przychodzą wizualizacje 3D.

Projekt przestrzenny Rzeszów

Jeśli chcesz uniknąć nietrafionych decyzji podczas realizacji ogrodu oraz błędów w jego wykonaniu zapraszamy do skorzystania z wizualizacji ogrodu. Zobacz nasze realizacje oraz skontaktuj się z nami w sprawie Twojego wymarzonego ogrodu. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania.

Skontaktuj się z nami 

Projektowanie ogrodów na terenie całej Polski.

Zadbamy o najmniejszy szczegół tak, aby Państwa ogród zmienił nie tylko swój wygląd, ale również stał się drugim domem w otoczeniu zieleni. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia oferty cenowej oraz daty pierwszego spotkania.

Projektowanie ogrodów to nasza pasja! Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych projektów