Nadzór autorski nad realizacją projektuNadzór autorski nad realizacją projektu

Wielu posiadaczom domów z dużymi posesjami, zależy na posiadaniu atrakcyjnego ogrodu. Ogrodu w którym można spędzić miło czas w otoczeniu ciekawych roślin czy też elementów dekoracyjnych. Nic więc dziwnego, że projektowanie ogrodów oferowane przez doświadczone firmy, cieszy się dużą popularnością. Warto dodać, że takie usługi są również przydatne dla firm czy też instytucji planujących utworzenie lasów, ogrodów, działek czy też parków. We wszystkich przypadkach przydaje się również dodatkowa usługa, jaką jest nadzór autorski nad realizacją projektu.

Na rynku działa wiele firm oraz wielu fachowców, takich jak Pani Barbara Wacławska z Rzeszowa. Takie osoby i firmy posiadają ogromne doświadczenie w realizacji usług z zakresu projektowania szeroko pojętej zieleni. W skład takich usług wchodzi kompleksowe przygotowanie projektu w oparciu o pomiary wykonane na terenie wskazanym przez klienta. Projektanci zieleni są w stanie zapewnić projekty uwzględniające konkretne rośliny, ogrodzenia, dekoracje oraz ich dokładne rozmieszczenie. Przydatną usługą dodatkową jest wspomniany wyżej nadzór autorski.

Dlaczego nadzór autorski nad realizacją projektu zieleni jest taki ważny?

Każdemu projektantowi zieleni oraz klientowi zależy na tym, aby projekt został zrealizowany w sposób dokładny. Zgodny z wszystkimi wytycznymi, specyfikacjami i indywidualnymi preferencjami klientów. W związku z tym wielu projektantów oferuje fachowy nadzór autorski polegający na kontrolowaniu pracy wykonawców. Bardzo często w ramach takiej usługi nadzoru, projektanci zieleni, parków, lasów czy też ogrodów oferują znanych sobie wykonawców, z którymi współpracują od dłuższego czasu. Dzięki temu mają pewność, że projekt zostanie wykonany zgodnie z wszystkimi wymaganiami. A w razie konieczności możliwe będzie stosowanie rozwiązań zamiennych.

Najlepsze firmy oferujące nadzór autorski nad projektem

Jak widać, nadzór autorski stosowany jest nie tylko w przypadku prac z zakresu budowania domów czy też architektury wnętrz. Również w ramach tworzenia projektów ogrodów, parków, lasów i innych obszarów zielonych. Znalezienie dobrych projektantów oferujących taką usługę dodatkową, jest zadaniem łatwym, ponieważ działają oni w różnych zakątkach naszego kraju. Często w Internecie można znaleźć firmy z konkretnych okolic lub projektantów, którzy chętnie pomagają klientom z całej Polski. Warto zdecydować się na usługi tych, które posiadają najlepsze opinie klientów.

Zobacz koniecznie: projekty nawierzchni utwardzonych

Skontaktuj się z nami 

Projektowanie ogrodów na terenie całej Polski.

Zadbamy o najmniejszy szczegół tak, aby Państwa ogród zmienił nie tylko swój wygląd, ale również stał się drugim domem w otoczeniu zieleni. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia oferty cenowej oraz daty pierwszego spotkania.

Projektowanie ogrodów to nasza pasja! Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych projektów